Yazık çok yazık dedirten görüntüler

Adapazarı ilçesinde okul servisi ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4’ü çocuk toplamda 6 kişi yaralandı. Kaza sonrası ise servis şoförü çevredeki vatandaşlar tarafından darp edildi. O kazanın ve darp anının kamera görüntüleri ortaya çıktı..

Kaza, Adapazarı ilçesi Şeker Mahallesi Dibektaş Caddesi Ak Sokak’ta 15.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere, A. O. idaresindeki 54 S *** plakalı okul servisi ile Ayşe K. idaresindeki 54 BS *** plakalı otomobilin karıştığı kazada 4'ü çocuk toplam 6 kişi yaralanmıştı. Kazadan hemen sonra servis şöförünün çevredeki vatandaşlar tarafından 'çok hızlısın' denilerek darp edildiği iddia edilmişti.

O kazanın ve kazadan hemen sonra yaşanan darp anına ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.


Görüntülerde; cadde üzerinde seyir halinde olan otomobilin kontrolsüz bir şekilde sokağa girmek için manevra yaptığı ve karşı şeritten gelen servisin otomobile çarptığı anlar yer aldı.

Daha sonrasında ise kazayı görerek bölgeye koşan vatandaşlardan birinin servis şoförünü darp ettiği anlar ve sürücü Ahmet O.’nun aldığı tekme ve yumruk darbeleriyle yere yıkıldığı anlar yer aldı.


Kaza sonucu servis sürücüsünün sonucu sağ kalça kemiği kırığı,ve beyin kanaması tehlikesi ile Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.