Yavuz’un gündemi yoğundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; hafta sonu Sakarya‘da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.


AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret eden Yavuz ;çalışmalarından ötürü Nayir'e teşekkür etti, yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Nayir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi


Yavuz ve Tever daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun daha sonra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak’ı makamında ziyaret ettiler.


Ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Yavuz, bu ziyaretlerin ardından Türk Kızılayın kuruluşunun 152. yıl dönümü dolayısıyla AK Parti İl Kadın Kollarının Kan Bağışı etkinliğine katıldı ve kan bağışında bulundu.

Demokrasi Meydanı'ndaki Kızılay kan bağış aracına gelen Yavuz, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, kan bağışının önemine değinerek; herkesi kan bağışlamaya davet etti.


AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığının davetine icabet ettiğini aktaran Yavuz, emeği geçen herkese teşekkür etti.  • White Facebook Icon
  • https://twitter.com/SakaryadanTaraf

2019 Sakarya'dan Taraf Haber