Yavuz Başkanlığında İl Koordinasyon Toplantısı

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz başkanlığında yapılan toplantıya , İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı.


Toplantıda 2019 yılında Sakarya’da tamamlanan ve 2020 yılında devam eden yatırımlar ile projeler, şehrin sorunları, mahalli idari çalışmaları, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alınarak istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.


Toplantıyı değerlendiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantı da Sakarya’nın sağlık, adalet, ulaşım, spor, eğitim ve yerel yönetimler alandaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve il teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirterek; “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Koordinasyon ve Değerlendirme toplantımızı bu ay da il başkanlığımızda gerçekleştirdik. Bu ay ülkemizin ve şehrimizin gündemiyle ilgili gelişen siyasi hadiseleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdik. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz adına gerekli tüm çalışmayı yerine getiriyoruz. İnşallah yeni yılın ilk koordinasyon toplantısında da aldığımız kararları yerine getirerek hizmet yolculuğumuza emin adımlarla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  • White Facebook Icon
  • https://twitter.com/SakaryadanTaraf

2019 Sakarya'dan Taraf Haber