Yavuz ; ‘CHP ve yandaşları manipüle ediyor ‘’

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un bir süreden beri Sakarya’da yıkım kararı alınan okullar ile ilgili yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.İşte o açıklama 


    ‘’ Sakarya'nın gündemini bir süredir "Hasarlı Okullar" konusu meşgul etmektedir. İyi niyetli bir şekilde konuyu dair beklenti ve önerilerini kamuoyuyla paylaşanlara diyecek hiç bir sözümüz yok. Hatta göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ederiz.. Ancak özellikle CHP ve yandaşları, bilinçli bir şekilde konuyu manipüle etmektedir. Gerçeğin yerine akılalmaz bir şekilde yanlışı ve yalanı ikame etmeye çalışarak belli bir algının oluşması için gayret sarfetmektedirler.


   Biz CHP zihniyetini iyi biliyoruz.Her dakika bir şeyleri çarpıtmakla meşguller.Her çarpıtmalarına cevap vermeye kalkışsak iş yapacak bir dakikamız bile kalmaz.Ancak yine de ara ara Milletimizi bilgilendirmeyi bir vazife olarak görüyoruz.İşte o yüzden açıklamalarda bulunuyoruz.


 Yarın sabah,Reisoğlundaki teşkilat toplantımızda bir kez daha"Hasarlı Okullar"konusundaki gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağız.İşte o an,CHP'nin nasıl da çarpıtmacı ve kamuoyunu yanıltıcı bir zihniyetin kurumsallaşmış haline dönüştüğünü daha net bir şekilde görmüş olacağız..


Yarın sabah;

a) CHP zihniyeti ne yapar?

b) Hasarlı okullar konusunda neler yapıldı?

c) CHP'nin diline doladığı 21 okulla ilgili gerçek durum nedir?

Bu ve benzeri soruları cevaplayacağız ki CHP'nin o çarpıtmacı şapkası düşsün ve gerçek tablo da daha belirgin birşekilde gözüksün.’’dedi.