top of page

Ve Talip Kuriş sessizliğini bozdu

Sakarya Ticaret Sanayi Odası Başkanı Talip Kurîş'den yazılı bir açıklama geldi.İste o açıklama.


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan 2018 organ seçimlerinden bugüne kadar Meclis Başkanı olarak Sakarya İş dünyasına hizmet etmeye çalıştım. Meclis Başkanlığını yaptığım Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisinde birbirinden değerli iş insanları ile şehrin geleceği adına önemli çalışmalara imza attık. Tarafsız ve objektif bir anlayışla Meclis Başkanlığı görevini yürütmeye hassasiyetle dikkat ettiğimi düşünüyorum.

Tarafsız ve objektif duruşumu seçim çalışmalarının yapıldığı bu süreçte de korumaya çalıştığımı özellikle belirtmek isterim.

03.10.2022 tarihinde Sakarya ili ekonomisinin lokomotifi olan kurumumuzun organ seçimlerini gerçekleştireceğiz. Meclis Başkanlığı döneminde yaşadığım tecrübeleri, edindiğim bilgileri ve birikimlerimi icra olarak daha aktif bir görev alanı olan Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürmek istiyorum.

Yeni bir yönetim anlayışıyla Sakarya ilinin ticari hayatının gelişmesi, şehrimizin daha fazla yatırım ve istihdamla buluşması ve ülkemizin ihracat sıralamasında daha yukarı sıralarda yer alması için yeni projeler üreterek bu güzel şehrin ekonomisinin gelişmesine daha fazla katkı sağlamak istiyorum.

SATSO çatısı altında yer alan çok kıymetli iş insanlarından aldığım destek ve talep neticesinde 21. Meslek Komitesi’nin (Otomotiv ve Yedek Parça Ticareti) çok değerli üyeleri beni SATSO Meclis Üyesi seçtiği takdirde, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olacağımı siz değerli Sakarya Kamuoyu ile paylaşmak isterim.留言


bottom of page