Turgut Babaoğlu Sakaryadan Taraf'ı ziyaret etti.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya'nın İnternet Televizyonu Sakaryadan Taraf'ı ziyaret etti.Genel Yayın Yönetmenimiz gazeteci Raif Ugan ile sohbet eden Babaoğlu,'' İnternetin çok kısa süre içerisinde hayatımızın her alanına girdiği bir gerçek. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte online gazetecilik dediğimiz İnternet üzerinden haber yayımcılığı yapan gazetecilikde yaygınlaştı.Tabi İnternet haberciliğinin en büyük özelliği bilgileri anında aktarabilmesi. Elbette her mecranın kendisine has özellikleri var.''dedi.


Babaoğlu, Hendek İlçesi ile ilgili göreve seçildiği günden bu yana çalışmalarını sürdürüğünü ifade ederek, sorunlara çözüm noktasında çalıştıkların söyledi .


Hendek'te ulaşım ve otopark sıkıntısı olduğuna dikkat çeken Babaoğlu, "Bu konuyla alakalı olarak kendi ekibimizle birlikte işin uzmanı başka arkadaşlarımızdan gönüllü destek aldık. İlçenin genelini kapsayan tüm sokak cadde kaldırım ve kavşaklarla ilgili trafiği ve otoparkı en az yüzde 40 rahatlatacak çözümümüz var. Tek yön ve çift yön uygulamaları başta olmak üzere Nisan ayında bu düzenlemeyi yapmayı planlıyoruz. Hazırlanan bu planı da kısa sürede kamuoyu ile paylaşacağız. Onun öncesinde meclisimizde bulunan grup başkan vekillerimizin de görüşlerini alacağız" dedi.