Tever, ''AK Partili olmak sıradan bir parti rozeti taşımak değildir.''

AK Parti Adapazarı Teşkilat Buluşmasında konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, konuşmasında 2020 başında yaşanan felaketlerden dolayı taziyelerini iletti. Tever, “Afetler ve felaketler biz insanların ne kadar aciz olduğunu ortaya koyuyor. Daha enkazlar kaldırılmamışken birilerinin siyasi rant peşinde olduğunu görmek bizler üzmüştür. İktidarımızı yıkmak adına birçok manipülasyon yaptılar ve yapıyorlar. Bizim siyasette şiarımıza samimiyetle milletimizin yanında olup çözüm bulup gelecek nesillere güçlü Türkiye bırakmak istiyoruz” dedi.


Tever son olarak ise şunları kaydetti: “Biz milletimizi karşılıksız seviyoruz. Rabbim milletimizi her türlü afet ve tehlikeden muhafaza buyursun. Bizlerde geçtiğimiz akşam kuruluştan günümüze ilçe başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Allaha hamdolsun son derece verimli ve anlamlı bir buluşmaydı. Salona girerken uzun yıllar partimize hizmet etmiş büyüklerimizi görüp mutlu olduk.


Rabbim birliğimizi daim eylesin. Biz tek vazifemizi halka ve hakka hizmet için yapıyoruz.  AK Parti çatısı altında asla eski ve yeni olmaz. AK Partili olmak sıradan bir parti rozeti taşımak değildir. Bizim davamız inandığımız köklü ve kutlu yürüyüşün tezahürüdür. Bu doğrultuda gece gündüz çalışmak zorundayız. Önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz kongrelerde milletimizin işaret ettiği şekilde kendimizi yenileyecek, enerjimizi tazeleyeceğiz.