top of page

Teknik Direktör Seçgin’den Sapancaspor camiasına mesaj

Devre arasında Sapanca Gençlikspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Ahnet Seçgin yazılı bir açıklama ile Sapancaspor camiasına seslendi.

Büyük Sapancaspor Camiası ve Değerli Basın Mensupları;


Göreve başladığımız ligin ikinci yarısıyla birlikte yoğun bir çalışma temposuyla devam etmekteyiz.

Beklentilerin ve ilçenin isteklerinin farkında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim.


Gelişmeye ve başarmaya çok açık aynı zamanda hedefe inanan bir oyuncu grubu ile çalışıyoruz istediklerimizi anlama ve yerine getirme konusunda çok hevesliler bu durumdan memnun oldugumu belirtmek isterim.


Yönetimin çizmiş olduğu amatörden profesyonele mottosu, ilçenin potansiyelinin buna yatkınlığı ve daha önce bu havayı tenefüs etmiş olmaları calışma azmi ve isteğimizi arttıran en pozitif olgulardan biri oldu. Şehrin profesyonel bir takıma ihtiyacı bu kadar açıkken Sapanca ve Sapancaspor'un ilçe insanının ve taraftar potansiyelinin bu ihtiyaca katkısına büyük yardımı olacaktır.


Sporun içinden gelen Belediye Başkanımız Sn. Özcan Özen Sapancaspor Kulüp Başkanımız Sn.Can Cengiz Çetin başkanlığındaki yönetim kurulu'nun bu profesyonel lig amacına ulaşmak için gösterdikleri istek ve heyecanın ortağı olmak herşeyden önce bir sporsever olarak benide heyecanlandırmaktadır.


Göreve geldiğim günden bu yana üzerine ekleyerek yürümeye çalıştığımız uzun saatler mesai harcadağımız başarı için emek verdiğimiz ve sezon sonunda nihai hedefe ulaşmak için çıktığımız bu yolda 7'den 70'e bu ilçenin her bir motifi ve bireyi ile birlikte kutlamak istediğimiz bir başarı hikayesi yazmak istiyoruz.


Bunun için gerekli olan inancımızda azmimizde tam.Teknik ve idari kadro ile oyuncularımıza ve taraftarımıza anlatmak istediğimiz düşündüğümüz, günümüz çağdaş futbolun gerekliliklerine entegre olarak başarıya ulaşmaktır.


Teknik ekibimle birlikte siz taraftarlarımıza sahada oyun felsefemizi ilk haftadan itibaren yansıtmaya varsa eksiklikleri tamamlamak icin yogun bir mesai harcıyoruz.

Birlikte daha güçlü ve diri olacağımızı biliyoruz. Birlikte başaracağız.


Sapancaspor Teknik Direktörü

Ahmet SeçginComments


bottom of page