Sakaryaspor Başkan Vekili Bahadır,''Lige hedeflendik''

Sakaryaspor başkan Vekili Hüdevardi Bahadır, hedeflerinin halen devam ettiğini vurgularken, puan kaybı yaşamadan devre arasına girmek istediklerini söyledi..

Bahadır, ligin uzun bir maraton olduğuna dikkati çekerek, "Bu süre içerisinde berabere kaldık, maçlar da kaybettik. Önemli olan ligi iyi tamamlamamız. Teknik heyet ve takımıma güveniyorum. Bizler bu takımın başarısı için elimizden geleni yapacağız. Sonuna kadar da takımla beraberiz. Hedefimiz, devre arasına kadar kayıp yaşamadan, en fazla puanı almak. Bu şekilde olursa, ikinci devre daha rahat geçer. Onun için ilk yarıda kalan maçlarımızda puanları toplamak istiyoruz.". değerlendirmesinde bulundu..


Covit 19 salgınının ligdeki bütün takımları olduğu kadar kendilerini de etkilediğini ifade eden Bahadır, ''Her şeyden önemlisi futbolcu sağlığı. Aslında tam bir seri yakalamışken, Covit 19 nedeniyle gelen ertelemeler bizim açımızdan iyi olmadı. .Ama dediğim gibi maçları yine oynarız önemli olan futbolcu kardeşlerimizin sağlıklarına kavuşması. 'dedi.


Başkan Vekili Hüdevardi Bahadır dün yapılan toplantı sonrası , 6 Mart 2021 Cumartesi günü yeni kongre tarihi olarak belirlendiğini ifade ederek, '' Artık kongre süreci 6 Mart tarihine kaldı. Zaten mevcut İç İşleri Bakanlığı genelgesi nedeniyle, kongreler yapılamıyordu. Şimdi tamamen lige hedeflendik. Önümüzde zorlu maçlar Sakaryaspor'unda bir hedefi var.'' şeklinde konuştu.