top of page

Sakaryalı Çiftçi' den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür.

Tarım ve Orman Bakanlığı sosyal Medya Hesabından zaman zaman Türkiye'nin çeşitli illerinden tarım hasadı yapan çiftçilerin görüntüleri ve açıklamalarını yayınlıyor. Bu kez bakanlığın paylaşımında Sakarya Geyveli çiftçi Niyazi Taş yer aldı.


Taş videosunda; Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.Taş şöyle konuştu.


. “Öncelikle köyümüze hoş geldiniz. Sakarya Geyve Bozören Mahallesi’nde çiftçilik ile uğraşmaktayım. Buradan tüm Türkiye’ye selamlarımı sunuyorum. Özellikle bugün kereviz hasadı ile uğraşıyoruz. Bunun yanında karnabahar yetiştiriyoruz. Ve daha sonra köyümüzde ayva, üzüm, şeftali, salçalık biber, salçalık domates hasadıyla da uğraşıyoruz. Bu yetiştirdiğimiz ürünleri artejyen kuyumuzdan suluyoruz. Kanallarımız da var. Ayrıca sulama kanallarımızla da sulamaktayız. Yetiştirdiğimiz ürünler buradan İzmit’e ve İstanbul’a hallere gidiyor. Hallerde satılmaktadır. Bu bereketli topraklarda işin kısası ne yetiştirirsen oluyor yani. Yeter ki çalışalım. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Tarım Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’ye bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.


bottom of page