Pazar Günü Düğüm Çözülecek

Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 4.Grup'a 2'de 2'yle lige başlayan ve 6 puanla lider durumda olan Hendekspor, iki maçta üç puan alan Karasuspor'u konuk edecek..Hendekspor çok yaklaştığı final yolunda gülen taraf olmak isteyecek.

Karasuspor ise kendi evinde kaybettiği müsabakanın rövanşını almak isteyecek, olası bir galibiyet ile umutlarını sürdürmek isteyecek.

TV 264'den Canlı Yayınlanacak

Pazar günü saat 18:00'de Hendek Atatürk Stadyumu'nda oynanacak olan bu kritik mücadelede TV264'ten canlı olarak yayınlanacak.


Cezalar belli oldu.


Öte yandan Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Karasuspor ile Hendekspor arasında oynanan müsabaka sonrası çıkan olayların faturasını kesti. Buna göre kurul, Karasuspor’a 3850 TL para cezası verirken, futbolcular Semih Bayrak, Berkhan Kartal, Miraç Semiz, Ruhi Kaan İskender’e 3 maç ceza verdi. Ayrıca yönetici Cihat Ekşi’ye 60 gün hak mahrumiyeti ve 2000 TL, Ersin Arık’a ise 45 gün hak mahrumiyeti verildi. Hendekspor cephesine ise 1000 TL para cezası ve oyuncu Mustafa Salış’a 4 maç, antrenör Gökhan Kaba’ya ise 20 gün hak mahrumiyeti ve 1000 TL para cezası verildi.