top of page

Kocabıyık; ''Hep vardım, olmaya da devam edeceğim.''

Kocabıyık Şirketler Grubu Başkanı ve Adatıp Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kocabıyık, bu sene de Sakaryaspor'un sağlık sponsoru oldu.

Kocabıyık '' Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Sakaryaspor'un yanında olmaya decam edeceğiz.Sakarya benim doğup büyüdüğüm şehir, bu şehirde kazandık.Dolayısıyla bu şehrin takımına destek de bizim görevimiz ''dedi.

ADATIP SAĞLIK SPONSORU.

Öte yandan Adatıp 2019 – 2020 futbol sezonu içinde Sakaryaspor'un sağlık sponsoru oldu.. Sporcuların sağlık kontrollerinden, ameliyatlarına, tüm kulüp çalışanlarının tedavilerinden, maçlardaki ambulans hizmetine kadar takımımızın sağlık ihtiyaçlarını Adatıp Hastanesi karşılayacak.

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, Orhan Kocabıyık, Adatıp Sağlık Grubu CEO’su Ozan Aydınlar ve Genel Direktör Yardımcısı Önder Altun’a teşekkür ederek, “Her zaman yanımızda olan Adatıp Sağlık Grubu’na sporcularımızı ve ekibimizi emanet ettiğimiz için huzurlu ve mutluyuz. Şehrimizin Sayın Orhan Kocabıyık gibi Sakarya’ya faydalı olmak, Sakaryalıya istihdam yaratmak ve Sakarya’nın değerlerine sahip çıkmak isteyen iş adamlarına ihtiyacı var.” dedi.bottom of page