top of page

Kılıçdaroğlu'nun Fındık Açıklaması Sosyal Medyada Gündem oldu''

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa'da meslek odaları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda gerçekleştirdiği buluşmaya katılarak konuşma yaptı.Önündeki kağıtta yer alan tarıma ilişkin verileri okuyan Kılıçdaroğlu, "Fındığın yüzde 42'sini tek başına Şanlıurfa üretir." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'de fındık üretimi yapılan ilk 25 İL arasına bile giremeyen Şanlıurfa ile ilgili bu sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Akıllara Sakarya'daki Otopark Gafı Geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yerel Seçimler öncesi seçimler için geldiği Sakarya da gerçekleştirdiği mitingi sırasında yaptığı konuşma çok konuşulmuştu. Kürsüde konuşmasına devam ederken CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş'i yanına çağıran Kılıçdaroğlu, Keleş'in 30 Mart'tan sonra Kent Meydanının altına otopark yapacağının sözünü verdi. Ancak Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını yaptığı Kent Meydanı'nın altına Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2007 yılında zaten otopark yapmıştı.bottom of page