İşte Cevat Ekşi’nin Listesi

Sakaryaspor Kongresinde Başkan adayı olan Cevat Ekşi’nin listesi belli oldu.


Cevat EKŞİ

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

1- İbrahim ŞAHİN (İş Adamı)

2- Hüdaverdi BAHADIR(Hendek Bld. Bşk. Yrd.)

3- İdris CAYMAZ (İş Adamı)

4- Tuncay YENER (İş Adamı)

5- Mehmet Kamer YILMAZ(İş Adamı)

6- Mehmet DEMİREL (SESOB)

7- Doğan ÇATALBAŞ (SATSO)

8- Günay YÜCEL (Eğitimci-İş Adamı)

9- Naci İNCE (Pamukova Belediyesi)

10- Dinçer ÖZCAN  (Söğütlü Belediyesi)

11- Şahin KARAASLAN (Adapazarı Belediyesi)

12- Arif AKYOL (Erener Belediyesi)

13- Lütfü TANSI (Arifiye Belediyesi)

14- Mehmet ÇAKMAK (Akyazı Belediyesi)

15- Av. Ensar EKŞİ (Hukukçu)

16- Neşet ÇAKIR (Geyve Belediyesi)

17- Seçkin AKÇAN (Kaynarca Belediyesi)

18- Metekan YILMAZ (Eski Futbolcu)

DENETİM KURULU ASİL

1- Doç. Dr. Furkan BEŞEL

2- Mustafa AK

3- Hüseyin EKŞİ

DİSİPLİN KURULU ASİL

1- Av. Doğukan ERDEM

2- Av. Osman AYAR

3- Av. Batuhan SEVERCAN

BALOTAJ KURULU ASİL

1- Oğuz ŞENER

2- Talha AKIN

3- Serdar AŞIK

SİCİL KURULU ASİL

1- Recep ODABAŞ

2- Uğur KOBAŞ

3- Resul MORGÜL

TARİH MÜZE ARŞİV KURULU ASİL

1- Resul NARİN

2- Yusuf KORKMAZ

3- Canip KAYA

19- Ardahan AKBIYIK (İş Adamı)

20- Ömer Susturan HUNCA (Sapanca Belediyesi)

21- Atilla DOĞAN (İş Adamı)

22- Emre ATA (Ferizli Belediyesi)

23- Hasan ÖZKAN (İş Adamı)

24- Fahrettin ÜSTÜBİ (İş Adamı)

YÜKSEK DİVAN KURULU

1- Tuncer TEPE

2- Selahattin AYDIN

3- Şansal BÜYÜKA

4- Aydın SARI

5- Musa GENÇ

6- Aydın ZENGİN

7- İrfan ÇELİK

8- Vedat YAŞLICA

9- Halit EVİN

10- Bülent Yılmaz

DENETİM KURULU YEDEK

1- İlhan Şerif AYKAÇ

2- Uygar LAHNA

3- Kemalettin ERDEM

DİSİPLİN KURULU YEDEK

1- Av. Ahmet AY

2- Av. Gökhan BİLGİN

3- Av. Mert KELEŞ

BALOTAJ KURULU YEDEK

1- Enes ÇİN

2- Cihat EKŞİ

3- Mücahit KAYMAZ

SİCİL KURULU YEDEK

1- Av. İbrahim ADIYAMAN

2- Orhan GUDİL

3- Mehmet KARA

TARİH MÜZE ARŞİV KURULU YEDEK

1- Aziz SIRNAÇ

2- Hüsnü BİRİNCİ

3- Osman GÜNEY



  • White Facebook Icon
  • https://twitter.com/SakaryadanTaraf

2019 Sakarya'dan Taraf Haber