top of page

Haldızoğlu,' Cumhurbaskanımıza Güveniyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün akşam kabine toplantısı sonrası verdiği mesajlar sonrası döviz kurunda sert düşüş yaşandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bankada TL mevduatı olarak parası bulunan vatandaşların kur endişesini ortadan kaldıracak yeni araçların devreye alınacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu mesajı sonrası döviz kurlarinda sert düşüşler yaşandı.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Hüseyin Haldızoğlu kurlardaki yükseliş esnasında yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekonomi yönetimine güvendiğini ve ekonomik parametrelerin dengeye oturacağını ifade ettiğini belirterek," Kurlarda yaşanan yükseliş esnasında da,su anda yaşanan düşüş esnasında hep ayni şeyleri söyledim . Sayın Cumhurbaskanimiz, iktidarda bulunduğu sürenin bütününde ne vadettiyse hepsini bir bir hayata geçirmiş liderimizdir.Cumhurbaskanimiz bu badireleri de inşallah atlatacağız, demişti. Millet olarak Cumhurbaskanimiza güveniyoruz. Çünkü; biliyoruz ki, Sayın Cumhurbaşkanımız Göreve geldiği andan itibaren oynanan tüm oyunlar,spekülasyonlara rağmen kendisine inanan halkının güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmadı.''

Commentaires


bottom of page