top of page

Erenler’de cadde ve sokaklar 2022 yılında da yenilenmeye devam etti

2022 yılında ilçe genelinde gerçekleşen alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “2022 yılı içerisinde altyapı çalışmaları tamamlanan 2 caddemizi, bir kırsal mahallemizin yollarını ve 67 sokağımızı baştan sona asfalt ve tretuvar ile yeniledik. Bu çalışmalarımızda 23 bin 292,48 ton asfalt serimi gerçekleştirdik” dedi.

Erenler Belediyesi ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarına hummalı şekilde devam ediyor. Geride kalan 2022 yılında da cadde ve sokaklarda önce altyapı sorunları çözüldü sonra asfalt ve tretuvar ile yenileme çalışmaları gerçekleşti. Erenler BelediyeBaşkanı Fevzi Kılıç, 2023 yılında da çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

İlçe genelinde 2022 yılında gerçekleşen saha çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Fevzi Kılıç, “İlçemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Erenler Merkez Mahallemizde 2022 yılı içerisinde 30 sokağımız baştan sona yenilendi. Bu sokaklarımızın 27’si asfalt, 3’ü ise beton yol ile yenilendi. Bu kapsamda 7 bin 486 ton asfalt atıldı ve 1650 metre kare alanda da beton yol çalışması gerçekleşti. Erenler Merkez Mahallemiz için hayırlı olsun” dedi.

Başkan Fevzi Kılıç, “Hacıoğlu Mahallemizde ‘2. Etap Alt ve Üstyapı’ çalışmaları tamamlandı. Bu kapsamda altyapı çalışmalarının tamamlanasının ardından 13 sokağımızı asfalt, 8 sokağımızı ise beton yol ile yeniledik. Mahallemizin sokaklarına 2022 yılında 3 bin 838 ton asfalt atarken, 4 bin 90 metre kare alanda da beton yol çalışması gerçekleştirdik. Devamında tretuvar çalışmaları ile sokaklarımız yeni yüzüne kavuştu. Hayırlı olsun” dedi.Comments


bottom of page