top of page

‘BEDELİNİ ÖDEYECEKLER’

Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Geçtiğimiz hafta İdlib’ten aldığımız haber sonrasında yüreğimiz yandı. Tek amaçları mazluma ve mağdura yardım olan askerlerimize yönelik saldırının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler” dedi.


Erenler Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Başkanlığında Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. Bir evvelki meclis toplantısına ait tutanağın okunması ile başlayan meclis toplantısı devamında gündem dışı konuşmalar ve gündem maddelerinin karara bağlanması ile son buldu.


MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN’


Toplantıda konuşan Başkan Kılıç, “Geçtiğimiz hafta İdlib’ten aldığımız haber sonrasında yüreğimiz yandı. Öncelikle şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Rabbim silahlı kuvvetlerimize güç, kuvvet versin” dedi.


ALLAH ORDUMUZU MUZAFFER EYLESİN’


Başkan Kılıç, “Bahar Kalkanı operasyonunda da Allah şanlı ordumuzu muvaffak ve muzaffer eylesin. Şehitlerimizin kanı elbette yerde kalmayacak, Tek amaçları mazluma ve mağdura yardım olan askerlerimize yönelik saldırının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler” İfadelerini kullandı.


KARDEŞ BELEDİYE


Konuşmaların ardından meclis maddelerine geçilirken oy birliği ile alınan karar sonucunda Bilecik/Dodurga Belediyesi ile kardeş belediye olunurken bir başka maddeyle de Erenler Belediyesi encümenine gayrimenkullerin satış, devir ve kiralama yetkisi verildi.


BAŞARI DİLEDİ


Meclis toplantısına Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri de katıldı. Toplantı sonrasında öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Kılıç, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.
Comments


bottom of page