top of page

BBP’den Babaoğlu’na zehir zemberek açıklama

Büyük Birlik Partisi, partiden ayrılarak MHP rozeti takan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ağır bir dille eleştirdi.İşte o açıklama..

Bir Saniyesine bile; Hükmedemediğimiz bir dünya için, Bu kadar Fırıldak olmaya gerek yok.….Diye söylüyordu Şehit Genel Başkanımız..


Yine; Zor yola kolay insanlarla çıkarsanız Senide Satar, Yolu da Satar, Yolcuyu da satar….


Diyordu Şehit Genel Başkanımız...


Evet aynen dediği gibi oldu. Ne sözler vererek, ne yeminler ederek Büyük Birlik Partisinden aday oldu Bizim Turgut. Bizlerle yürümeye başladı. Ama ettiği yeminin ve verdiği hiçbir sözün arkasında durmadı.


Şunu unutmamak lazım, Bizler Makamın, Mevkinin, Paranın peşinde değiliz.  Hiç Kimse Büyük Birlik Partisinden Büyük değildir.


Bay Turgut Partimize gelmek için günlerce Ankara’ya giderek; Genel Merkezimizin kapısını aşındırarak, kendisine sahip çıkmamızı istemedi mi? Yine aynı Bay Turgut Namus sözü vererek bu Büyük Birlik Partisinden ayrılmayacağını söylemedi mi? Belediye Başkanlığını kazanması durumunda kendisinden en ufak bir istekte dahi bulunmayan Büyük Birlik Partisine çok büyük bir yanlış yapmıştır.


Kendisine oy veren Hendek Halkına hangi yüzle bakacak? Seçim çalışmaları döneminde Mitinglere katılan Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici beyefendinin yüzüne nasıl bakacaksın?

Sana oy veren Büyük Birlik Partisi seçmenlerinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Seni Partilerinden aday göstermeyip kapıyı gösteren bir partiye tekrar hangi yüzle gideceksin?


Unutulmaması gerekir ki Büyük Birlik Partisi Koca Bir Çınardır. Gölgesindekine dahi faydası olan bir partidir. Yağmurlu günde bize sığınanlara her zaman faydası olmuştur. 

 Biz Kimseyi Yuvadan Uçurmadık. Aksine yuvadan kovulan birine birilerine sahip çıktık. Ama şunu da bilmelisiniz ki Kimseyi de Zorla yuvada tutmayız. Seçildiği günden beri gitti gidiyor denen oldu ve sahip çıkan Büyük Birlik Partisinden verdiği Namus sözüne rağmen kendilerine göre bir takım sebepten dolayı Büyük Birlik Partisinden ayrılmaya karar vermiştir. Allah Doğrunun ve Sözünde duranın yanındadır.Commenti


bottom of page