top of page

Baro Başkanın o çağrısı cevap buldu Yavuz Müjdeyi verdi

Geçtiğimiz hafta Sakarya‘nın intemet televizyonu Sakaryadan Tarafta Raif Uğan ile gündem programına katılan Baro Başkanı Avukat Abdurrahim Burak; Sakarya Adliye Binasının yetersizliğinden bahsetmiş ve aynı zamanda Avukat olan AK Parti Genel Başlan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz’a çağrıda bulunmuş; ‘’Bu durumu en iyi siz anlarsınız ’’denişti.


Ali İhsan Yavuz,  müjdeli haberi duyurdu: “Yeni Adalet Sarayı Projesi yatırım programına alındı.”


AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya’ya yeni bir Adalet Sarayı yapılması için uzun süredir emek verdiklerini belirterek “Sakarya'mız için yeni bir Adalet Sarayı ihtiyacı, hepimizin malumudur. Milletvekilleri olarak biz de, şehrimize yeni bir Adalet Sarayı yapılsın diye, uzun süredir emek sarf ediyoruz. Hamdolsun, konuya dair çok önemli bir gelişme söz konusu oldu.”

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2021 ‘de ihale edileceğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Yavuz,  bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e müteşekkir olduklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

“Adalet Bakanımız Sayın @abdulhamitgul 'ün desteği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın olurlarıyla YENİ ADALET SARAYI POJESİ yatırım programına alındı. İnş. 2021'de de ihale edilecek. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Bakanımıza gerçekten müteşekkiriz. Hayırlı olsun.”

Comments


bottom of page