top of page

Başkan Yüce, seçim öncesi vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesinde vatandaşlarla kucaklayarak taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Sakarya’da Cumhur İttifakı’nın güçlü listesiyle şehre değer katacak isimleri tanıtan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurdukları “ Türkiye Yüzyılı'nın Sakarya’sı” hayalini anlatan Başkan Yüce, son olarak Adapazarı’nda kurulan Cuma Pazarı’ndaydı.

"TÜRKİYE YÜZYILI'NIN SAKARYA'SI HAYALİ"

Saha çalışmalarına aralıksız devam eden Yüce, esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla görüştü. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer ve partililerle birlikte pazarı dolaşan Yüce, bazı noktalarda tezgâh başına geçerek esnafın çalışmalarına dâhil oldu.

Yüce, 14 Mayıs’ın gelişen, büyüyen ve bölgede söz sahibi olan bir Sakarya’nın inşası için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın hayaline ortak olmak için doğru tercihi yapacağız. Türkiye Yüzyılı'nın Sakarya’sı hayaliyle yeni bir ufuk açacağız” ifadelerini kullandı.コメント


bottom of page