top of page

Başkan Babaoğlu'nun BT Sonucu belli oldu

Bisikletten düşerek yaralanan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun çekilen BT'si sonrası omuzunda kırıklar tepit edildi.Konu ile ilgili Hendek Belediyesinden yapılan açıklama şu şekilde.

Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, bugün akşam saatlerinde çeşitli temaslarda bulunmasının ardından Hamitli Mahallesinden geçerken, evlerinin bahçesinde zaman geçiren hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlamıştır. Bu sırada evlerinin önünde oynayan çocuklara da eşlik eden Başkanımız Sayın Babaoğlu, bindiği bisikletten bir anda dengesini kaybederek yere düşmüş ve yaralanmıştır. Omzunun üzerine düşen Başkanımız Babaoğlu hemen Hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak müşahede altına alınmıştır. Başkanımızın omzunda kırık olabileceği doktorlar tarafından açıklanırken, kontrol ve tedavileri halen devam etmektedir." denildi.

Belediyeden yapılan ikinci açıklamada ise, "Sağ kolu üzerine düşen ve yüzünde düşme neticesinde çizikler oluşan Babaoğlu’nun Hendek Devlet Hastanesinde beyin tomografisi çekildi. İncelenen tomografide herhangi bir sorun bulunmayan Babaoğlu'nun, kol röntgeninde ise iki kırık tespit edildi" denildi.Commentaires


bottom of page