top of page

Adapazarı Milli Eğitim’den Örnek Çalışma

Özel Büro Eğitimin Her Alanına Nüfuz Edecek

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan ve çalışma stratejisi ile dikkat çekecek Özel Büro’un açılışına katılan Başkan Mutlu Işıksu, “Eğitim politikalarının Adapazarı’mız için çok daha etkin ve verimli kullanılacağı özel çalışma için teşekkür ediyoruz. Eğitimin her alanına nüfuz edecek Özel Büro’nun örnek olacağı inancındayız. Bizler de destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Işıksu Açılışa Katıldı

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek; mesleki örgütler ve diğer sivil toplum kuruluşları ile ilişkiler ve protokol iş ve işlemlerini yürütmek için kurulan Özel Büro’nun açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile birlikte Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve sorumlu öğretmenler katıldı.

Özel Büro Ne Yapacak?

Özel Büro’nun çalışmaları hakkında bilgi veren Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, “Kurduğumuz Özel Büro, Dijital Yönetim ve Uzaktan Eğitim, Proje Koordinasyon, Akademik Başarıyı Arttırma, Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler birimlerinden oluşuyor. Tüm okullarımızın her alanda daha nitelikli bir eğitime kavuşması noktasında faaliyetlerini sürdürecek birimlerimizle hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımız inancındayız. Her zaman bizlerle olan Kaymakamımız Sn. Yusuf Ziya Çelikkaya’ya ve destekleri her daim süren Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu’ya çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Daha Nitelikli Eğitim

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün eğitim yaşamının daha nitelikli olması noktasında önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini ve şahit olmaktan memnuniyet duyduklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, Özel Büro’nun çalışma stratejisi ile dikkat çektiğini söyledi. Işıksu, “Eğitim politikalarının Adapazarı’mız için çok daha etkin ve verimli kullanılacağı özel çalışma için teşekkür ediyoruz. Eğitimin her alanına nüfuz edecek Özel Büro’nun örnek olacağı inancındayız. Bizler de destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Çelikkaya’dan Teşekkür

Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ise yaptığı açıklamada, Adapazarı’nın eğitim alanında çıtasının her geçen gün daha yukarıya çıktığını belirterek ortak çalışma için Başkan Mutlu Işıksu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’a teşekkür etti. Çelikkaya, “Birlikte rahmet vardır. Belediyemizin destekleri eğitim camiamız için oldukça önemli. Bu anlamda bizler de çok memnunuz. Başkanımız Sn. Mutlu Işıksu’ya, Müdürümüz Sn. Coşkun Bakırtaş’a ve emek veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Comments


bottom of page