Yavuz; Makam verilmediğinde yan çizenler var

10 Mart 2019 Pazar, 23:35

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Adapazarı İlçe Teşkilatında kuruluşundan bugüne çeşitli kademelerde görev almış teşkilat mensupları ile “Vefa Buluşması” yemeğinde bir araya geldi.

Burada bir konuşma yapan Yavuz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a  ve AK Partyiye bağlılığını ifade ederek

“Ben o yüzden hayatımın her noktasında AK Parti için ,Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda çok çalışacağım. Bundan sonraki yaşamımda Milletvekilliğim devam ederken de devam etmezken de Cumhurbaşkanımızın anısına ve hatırasına halel getirecek hiçbir hamlem ve adımım olmayacaktır. Makam verirken iyi ama makam vermezken yan çizmek bize yakışmaz. Yan çizenler var, makam verilmediğinde yan çizenler var, makamı beğenmeyenler var, ‘benden sonrası tufan’ anlayışı içerisinde hareket edenler var, bunların hiçbirisi bizi enterese etmiyor. Trenden inenler var. Bu trenden inenler bir daha asla binemeyecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız söylüyor. Böyle bir zamanda AK Parti treninden inenlerin bir daha bu trene dönüp binme şansları yoktur.

 

Biz Sayın Cumhurbaşkanımızla nereye geldiğimizin farkındayız gene Cumhurbaşkanımızla ne büyük ufuklara doğru yolculuk yapacağımızın farkındayız. Ne büyük güzellikleri, ilkleri onunla birlikte yaşayacağız onu biliyoruz. Bizi bu hayallerimizle buluşturması anlamında da hayatımızın sonuna kadar kendisine dua edeceğiz. Asla ve katiyen Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırasına, onun emeğine halel getirecek bir yaklaşım içerisinde olmayacağız.”ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz