Yavuz Adapazarı İlçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile bir araya geldi

21 Ağustos 2019 Çarşamba, 22:32

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz , AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Üst kademe yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ‘ta hazır bulundu.

Adapazarı Teşkilatının çok özel bir teşkilat olduğunu vurgulayan Genel Başkan yardımcısı Yavuz , “Adapazarı teşkilatımızda, dile kolay, çok güzel hatıralarımız, çok güzel anlarımız var. Acı, tatlı her günde hep beraber olduk, birlikte olduk. Adapazarı Teşkilatı her zaman ilkleri başarmış, zor günlerde çok önemli çalışmaları hayata geçirmiş, çok özel işler yapmış, ruhu, tecrübesi farklı, bambaşka güzelliklere sahip bir teşkilattır. ‘’dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu  ve Meclis üyelerinin Adapazarı için çok önemli hizmetlere imza atacağını ifade eden Yavuz’ ‘’ Mutlu Işıksu başkanımız teşkilatımızda çok önemli çalışmalar yapmış, başarılı olmuş bir kardeşimiz. Adapazarı’nda da çok özel çalışmalar yapacağından hiç şüphemiz yok. Zaten göreve geldiği günden bu yana bu hizmetlerin ilk adımları atıldı. Adapazarı için çok önemli müjdeleri geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı.’’ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz