Toçoğlu ; enerjimiz bizi güçlü kıldı

04 Mart 2019 Pazartesi, 23:29

Sakarya SMMMO yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Şehrimizde oluşan bu enerjinin bizi güçlü ve farklı kıldığına inandık ve şehrimiz için var gücümüzle çalışmaya devam ettik. Bu vesile ile tüm muhasebecilerimizin Muhasebeciler Haftası’nı kutluyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Tüm oda üyelerinin Muhasebeciler Haftası’nı kutlayan Başkan Toçoğlu, SMMMO Başkanı Kocacık ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. Kocacık, Başkan Toçoğlu’na günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.

Teşekkür ederiz

Sakarya SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık, “1-7 Mart tarihleri arasında kutladığımız Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek, destek ve katkıları için teşekkür etmek istedik. Her zaman yanımızda olan, çözüm odaklı bir anlayışla çalışmalar gerçekleştiren Başkanımız Zeki Toçoğlu’na şehrimize kattığı değer için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Uyum içerisinde

Sakarya SMMMO tarafından gerçekleştirilen nazik ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya bir kardeşlik şehri. Çok şükür ki bizlerde tüm kurum ve kuruluşlarımızla olduğu gibi Sakarya SMMMO ile de uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Şehrimizde oluşan bu enerjinin bizi güçlü ve farklı kıldığına inandık ve şehrimiz için vargücümüzle çalışmaya devam ettik. Bu vesile ile tüm muhasebecilerimizin Muhasebeciler Haftası’nı kutluyorum. Allah işlerinde kolaylıklar versin” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz