Şehrimiz için işbirliği ile çalıştık

05 Mart 2019 Salı, 16:10

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ile Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni (TÜMSİAD) ziyaret etti. İlk olarak MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile buluşan Başkan Zeki Toçoğlu, daha sonra TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi ile bir araya geldi. Toçoğlu, işbirliği içerisinde çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakarya için birlikte hareket etmeye devam edecekleri vurgusunda bulundu. MÜSİAD ve TÜMSİAD’da Başkan Toçoğlu’na günün anısına hediye takdim edildi.

Destek teşekkürü

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Başkanlığınız süresince hep yanımızda oldunuz. Çalışmalarımızda desteklerinizi hep hissettik ve birlikte çok başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Bundan sonra ki süreçte MÜSİAD ailesi olarak hayatınızda başarılar diliyor, desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” derken; TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ise; “İş adamları olarak yaptığımız çalışma ve projelerde her zaman sizin desteğinizi gördük. Yeni hayatınızda başarılar diliyor, dernek üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Ortak payda

MÜSİAD ve TÜMSİAD üyeleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, 31 Mart’ta görevi devredecek olması sebebiyle veda ziyareti gerçekleştirdiğini ifade etti. Toçoğlu, “Görev süremiz boyunca tüm kurum ve kuruluşlarımız, derneklerimiz ile işbirliği içerisinde çalıştık. Şehrimiz için ortak paydada buluştuk ve istişare kültürünü hep ön planda tuttuk. Hamdolsun yakaladığımız bu birliktelik pek çok şehre örnek teşkil etti. Halis niyetlerle şehrimizi daha iyiye ulaştırmanın gayreti içerisinde olduk. Destekleriniz ve katkılarınız dolayısıyla hepinize şükranlarımı sunuyor, iş hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

İstihdam ve şehir ekonomisine katkı

Toçoğlu sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “MÜSİAD ve TÜMSİAD şehrimiz iş dünyasının önemli STK’larını oluşturuyor. Bu süreçte bizde derneklerimize destekler sunmaya çalıştık. İş dünyamızın hem istihdama hem de şehir ekonomisine son derece önemli katkıları bulunuyor. Şehrimiz ekonomisine, istihdamına, gelişimine yönelik katkılarınızın önümüzdeki süreçte de devam edeceğine inanıyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz