Sapanca’da futbol resitali 1-1

06 Ekim 2019 Pazar, 21:57

Süper Amatör Ligde ligin iddialı takımlarımdan Sapanca Gençlikspor ve Erenlerspor Sapanca da karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın hem protokol tribününe hemde tribünlere büyük ilgi vardı. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özer , Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy karşılamayı izleyenler arasındaydı.

Sapanca Gençlikspor Başkanı Cengiz Can Çetin ve Erenlerspor Başkanı Orhan Şeşen mücadeleyi birlikte izlediler.

Maça hızlı başlayan Sapanca Gençlikspor 36 dakika da  Soner’in golü ile 1-0 öne geçti.Mücedelenin 54 ncü dakikasında Seçim , Erenlerspor’un beraberlik golünü attı ve mücadele 1-1 ‘lik eşitlikle tamamlandı.

 

Karşılaşma sonrası maç ile ilgili düşüncelerini açıklayan Saoancaspor Başkanı Cengiz Can Çetin ,iki iddalı takımın mücadelesinde kazanan olmadığını ifade ederek ‘’ İzleyenlerin keyifli bir futbol seyrettiklerine inanıyorum. Öncelikle bu maçta bizleri yalnız bırakmayan Sapancalılara teşekkür ediyorum.Aslında skor üstünlüğünü de ele geçirmiştik. Ancak futbolun içinde oluyor böyle şeyler.Gönül galip gelmek isterdi, ama olmadı.Şimdi bu maçı geride bırakıp önümüzdeki maçlara bakacağız.’’dedi.

 

Erenlerspor Başkanı Orhan Şeşen ise mücadele gücü yüksek ve iyi futbol oynanan bir maç olduğunu ifade ederek  şöyle konuştu; ‘’İki takımında hedeflerinde BAL Ligi var.Dolayısıyla iyi kadrolar kuruldu. Ligde elbette kolay maç yok.Ligin henüz ikinci haftası, takımlar maç yaptıkça daha da iyi seviyelere gelecek. Bugün Sapanca da karşılamayı izleyenlerin  mücadeleden memnun olduklarını düşünüyorum. Sonuçta futbol 3 neticeli ama futbol da Temaşada var.Bugün o anlamda iki takımında iyi olduğunu düşünüyorum.İzleyenler heyecanlı ve çekişmeli bir maç izlediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz