Sakaryaspor da beklenen istifalar

22 Ağustos 2019 Perşembe, 16:13

Sakaryaspor yönetim kurulu üyeleri Erol Aydın, Erkan Sezgin, Veli Ergen, Erkan Uysal, Ahmet Özgedik ve Serdar Sert  düzenledikleri basın toplantısıyla görevlerinden istifa ettiler.

Liglerin başlamasına az bir süre kala yaşanan bu gelişmeler şok etkisi yarattı

Dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında yaşanan tartışmaların ardından Futbol Şube Sorumlusu Erkan Sezgin’in yanı sıra Melih Ergen, Erol Aydın, Serdar Sert, Erkan Uysal ve Ahmet Özgedik istifa kararını basın toplantısı düzenleyerek açıkladılar.

Sözümüzü yerine getiriyoruz

Sizin de hepinizin bildiği gibi Bülent Uygun hocamızın bu işe çok istekli oluğu en başında da İbrahim Başkanla hareket ettiğini biliyorsunuz. Fakat işler kongreden sonra farklı bir noktaya geldi. Bülent hocamız ayrıldı. yönetim de ayrılan başka arkadaşlarımız oldu. Ama bunun yanında tabi Erdem Yıldırım ve Murat İçduygu arkadaşlarımız var biz devamlı onların nefesini ensemizde hissettik. Bu işi yapmaya çok hevesli olduklarını biliyoruz.

Sizi İstemiyoruz

Biz transferi açacağız alacaklarınızı verelim  sizi istemiyoruz bizde Sakaryaspor için eğer böyle bir yarar varsa biz koltuk meraklısı değiliz bizim verdiğimiz emekler çabalar ortada elimizden geleni yaptığımızı söyleye biliriz. Bunun önünde engel olarak durmayacağımızı söyledik. Yeter ki Sakaryaspor’un menfaatleri ön planda olsun buyursunlar transferi açsınlar.

Görevden Kaçmıyoruz

Görevle alakalı futbol şube sorumlusu, başkan vekili imza yetkisi ile alakalı bir çok şey istediklerini biliyoruz. Bizde önlerinde engel olmak istemiyoruz.  Bunu sakın yanlış anlamasınlar biz asla asla görevden kaçmıyoruz. Öyle bir yapıda değiliz öyle bir niyetimiz olsa bu işe girmezdik.

Hayal kırıklığı içindeyiz

Bu kadar verdiğimiz taahhütleri verdiğimiz sözleri yerine getiremeyeceğimizi bizde beklemiyorduk düşünemiyorduk. Bizde hayal kırıklığı içindeyiz. Daha güzel günler olmasını dilerdik daha güzel şeyler olmasını istiyorduk ama olmadı.

İki yüz elli milyar verdim.

İki yüz elli milyar verdim yüz bin lirası taahhütlü ama bize sizin ödediğiniz paraları verelim bur dan ayrılın sizi istemiyoruz. Sakaryaspor’unda transferi açacaklarını söylediler. Bizde bu şehrin bu Sakaryaspor’un  faydasına ne olacaksa bunu yaparız dedik. Futbolculara da peşinat sözü vermiştik. Peşinatları yerine getiremediğimiz zaman bizim futbolculara bakacak yüzümüz yok istifa ederiz dedik.  Dolayısıyla verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Bu gün Sakaryaspor’un yolunu açıyoruz. Bülent hocamızın, Murat İçduların, Erdem Yıldırımın bu göreve talip olduklarını bizi istemediklerini söylediler böylece istifa kaçınılmaz oldu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz