Sakarya’nın hizmetindeyiz

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 21:50

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Üyesi Ebubekir Şahin’i ziyaret etti. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş ve Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Toçoğlu, Şahin’e çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, başarı temennilerini iletti.

Başarı temennisi

Başkan Zeki Toçoğlu, “Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiğimiz Ankara’da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu üyesi Ebubekir Şahin’i ziyaret ettik. Verimli bir görüşme gerçekleştirdik.Sayın Şahin şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim. Uzun yıllardır da şehrimizi Ankara’da başarıyla temsil ediyor. Daha önce de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda müsteşarlık görevini ifa etmişti. Sayın Şahin’e başarılar diliyorum” dedi.

 

Sakarya gelişiyor

Başkan Zeki Toçoğlu ve bürokratların ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek sözlerine başlayan RTÜK Üyesi Ebubekir Şahin, “Şehrimizden misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Sakarya’nın son dönemde hızla geliştiğini, büyüdüğünü görmek bizleri heyecanlandırıyor. Nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz