Künye

21 Nisan 2014 Pazartesi, 18:25

Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi /Editor in Chief

Raif Ugan

Editörler/Editors

Hasan Duran

hasan@sakaryadantaraf.com

Meltem Uyanık/ Editors

meltem@sakaryadantaraf.com

Can Ugan(Gece Vardiyası)/ Night Shift Editor

can@sakaryadantaraf.com

Sosyal Medya/ Sosial Medya

Mine Çelik
mine.c@sakaryadantaraf.com

Reklam ve Pazarlama / Advertise

Sıla Mercan

sakaryadantaraf@gmail.com

Mali Danışman/financial advisor

Rahmi Şengül

Hukuk Danışmanı /  jurisconsult

Oktay Yıldır

Yazılım ve Bilişim Desteği

argede.com.tr


Adres

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Gencali İş Merkezi No 6 Serdivan Sakarya

Telefon

532 621 61 55

sakaryadantaraf@gmail.com


Altyapı

Sakaryadantaraf.com Argede sunucularında host edilmektedir. Sitemiz Türkiye lokasyondur.

argede logo Künye

Yazılım

Wordpress logo 300x67 Künye


YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Sakaryadantaraf.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sakaryadantaraf.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Sakaryadantaraf.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsız olan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,sakaryadantaraf@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler site yöneticilerimiz tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sakaryadantaraf .com. However, sometimes the sakaryadantaraf .com uses third parties to process your information. sakaryadantaraf .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sakaryadantaraf .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sakaryadantaraf.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sakaryadantaraf.com and its services. When you use sakaryadantaraf @gmail.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sakaryadantaraf .com cookies section of our full Privacy Polic

.

 

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz