İl Başkanı Tever; ‘’ Biz kendi işimize bakacağız ‘’

08 Eylül 2019 Pazar, 18:56

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever,  Bursa’da dördüncüsü düzenlenen “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’nı ,Sakarya’dan Taraf’a değerlendirdi.

AK Partinin kurulduğu günden bu yana istişare ederek hizmet üretmeyi gelenek haline getirdiğini söyleyen Başkan Tever , Bursada’ki toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Genel Merkezin belediye başkanlarını dinleyerek, onların ihtiyaçlarının neler olduğu ve bunları nasıl çözebilecekleri hakkında tek tek görüşme gerçekleştirdiğini ifade etti.

AK Partinin  18 yıllık mazisinde çok önemli hizmetlere imza attığını  söyleyen YunusTever ‘’ Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında ifade ettiği gibi bizi kimin ne yaptığı ilgilendirmiyor.Biz kendi işimize, kendi yaptıklarımıza bakıyoruz. Sağda solda birçok dedikodu çıkaranlar olacaktır. Aramıza her daim fitne sokmak isteyenler, fitne çıkarmak isteyenler olacaktır. Biz bunlara bakmayacağız  Biz işimize bakacağız, hedeflerimize odaklanacağız. Önce delege seçmen listelerini oluşturacak, ardından da , ilçe kongreleriyle yolumuza devam edeceğiz’’dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz