İbrahim Arabul hedef büyüttü

07 Ocak 2019 Pazartesi, 21:34

İşadamı İbrahim Arabul, Turkcell’de uzun yıllar devam eden bayi ve mağaza tecrbübesinin sonrası şimdi de Endüstriyel Etiket de faaliyet gösteren yeni markası ile Sanayi sektöründe Dünya pazarlarına açılıyor.

Erenler ilçesinde 2 dönüm alan üzerine kurulan fabrikasında damla etiket, araç kapı etiketi, metal gövde, şase, buzdolabı, televizyon, klima ve traktör gibi ürünlerin uzun süre dayanıklı endüstriyel etiketlerin üretimini gerçekleştiriyor. Etiketten Endüstriyel Etiket’in kurucusu işadamı İbrahim Arabul, Sakarya’nın hızla gelişen sanayi altyapısı sayesinde Sakaryalı markalarında küresel firmalarla işbirliği yapmak için büyük fırsatlar yakaladığını söyledİ

Arabul, “Sakarya son yıllarda büyük sanayi yatırımlarına ev sahipliği yapmaya başladı. Bu sanayi devleri Sakarya’da yatırım yaptığı zaman, yan sanayileri de ortaya çıkmaya başlıyor. Sakaryalı girişimciler de bu yan sanayi alanında kendilerine uygun fırsatlar yakalayarak ülke ekonomisine büyük bir katma değer sağlıyorlar. Biz de Etiketten Endüstriyel Etiket Ürünleri markasını kurarak, bu alanda dışa bağımlılığı azaltmak ve şehir üretimine katkı sağlamak istedik” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz