Hepimizin ortak Gayesi Serdivan

04 Mart 2019 Pazartesi, 23:36

Serdivan Belediyesi 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi son meclis toplantısını Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıyı Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı İbrahim İskender ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri de proje ödevleri kapsamında takip etti.

Cumhur İttifakı Anlayışıyla Hareket Edeceğiz

Gündem öncesi konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve Serdivan Belediye Meclis Üyesi Ahmet Ziya Akar, “Gerek AK Parti kurulu olarak gerek Milliyetçi Hareket Partisi kurulu olarak mümkün mertebe Serdivan’ın önemini arttırmak adına olumlu işler yapmak istedik. Başarılı olduğumuza inanıyoruz. Belki eksik kaldığımız, tamamlayamadığımız işler olabilir. Önümüzdeki dönem özellikle Cumhur İttifakı anlayışı içerisinde hareket ederek, eksikleri tamamlama ve Serdivan’ı çok daha iyi yerlere getirme iradesi göstereceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Türkiye Ortalamasına Destek

Serdivan’da güçlü bir meclis oluşturmak için Cumhur İttifakı olarak çok çalışacaklarını belirten Akar, “Amacımız Cumhur İttifakı’nın Serdivan’da sadece seçim kazanması değil, hem Türkiye ortalamasına destek vermek hem de Sakarya ortalamasını yukarılara taşımak. Sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmalardaki vatandaşlarımızdan gelen teveccüh de bu yönde.” dedi.

Uyum İçerisinde Çalıştık

Vatandaşların teveccühüyle göreve geldiklerini ve görev süresi boyunca tüm meclis üyeleriyle birlikte uyum içerisinde Serdivan’ı bir adım daha öteye taşımak için çalıştıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Mevcut meclis üyelerimizle son meclis toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Milletimiz bizleri bu göreve tekrar layık görürse, inşallah bir sonraki toplantımızı da aramıza katılacak yeni meclis üyelerimizle birlikte düzenleyeceğiz. Yerel seçimlerin başta Serdivanımız olmak üzere, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Birlik ve Beraberliğimiz Türkiye’ye Örnek

Serdivan Belediye Meclisi’ndeki birlik ve beraberliğin hem Sakarya’ya, hem de Türkiye’ye örnek teşkil ettiğine vurgu yapan Alemdar, “Meclis üyesi arkadaşlarımızla her zaman uyum içinde çalıştık. Hepimizin ortak gayesi Serdivan’a ve Serdivanlı hemşehrilerimize en güzel hizmeti sunmaktı. İnşallah bu birlikteliğimizi önümüzdeki dönem daha da güçlendireceğiz ve milletimize olan hizmet aşkımızı üst noktalara taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz