Hacettepe maçının hazırlıkları başladı

11 Eylül 2018 Salı, 13:58

Temsilcimiz Sakaryaspor, 2-1’lik Sarıyer mağlubiyetinin ardından bir gün dinlenerek Rüstemler Tesisleri’nde Hacettepespor maçının hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenman ile başladı.

Teknik direktör Ahmet Yıldırım’ın gözetiminde başlayan antrenmana sakatlığı bulunan Recep Yılmaz katılmazken, hafif ağrıları olan Berkay Can Değirmencioğlu ise antrenmanı saha kenarından takip etti.

Isınma hareketleriyle başlayan çalışma tam saha koşu ve yarı sahada çift kale maç ile sona erdi.

YARI SAHADA ÇİFT KALE NEFES KESTİ
Antrenmanın son bölümünde takımı iki gruba ayırdı. Turuncu takımda Oğuz Çalışkan, Burak Bekaroğlu, Hakkı Can Aksu, Alper Tursun, Günay Şakar, Umut Sözen, Dilaver Güçlü, Serkan Dabaşoğlu, Savaş Tağa, İlyas Çakmak, Hacı Doğru, Tevfik Köse, Hami Soytürk ve teknik direktör Ahmet Yıldırım yer aldı.

Yeşil takımda ise Ferhat Kaya, Ümit Yasin Arslan, Oğuz Kocabal, Ferit Erişçi, Canberk Özdemir, Ferhat Yazgan, Zahit Fındık, Mertcan Aktaş, Berk İsmail Ünsal, Furkan Karabaş ve Murat Bildirici yer aldı.

Maça etkili başlayan taraf turuncu takım oldu. Fazla oyuncusu olan turuncu takım skoru 5-4’e getirdi. Yeşil takımda skoru eşitleyen taraf ise Berk İsmail Ünsal oldu. Uzatmaya giden mücadelede Berk İsmail Ünsal ayağına aldığı darbe sonrasında saha kenarına geldi. Gol atanın kazanacağı uzatma devresinde özellikle yeşil takımdan genç oyuncu Furkan Karabaş, deneyimli sağ bek Ferit Erişçi ve Mertcan Aktaş’ın hırsları dikkat etti.

Berk İsmail’in oyundan çıkmasıyla oyunu kontrolüne alan turuncu takımda son sözü Burak Bekaroğlu söyledi. Bekaroğlu attığı golle takımına galibiyeti getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz