Balıkesir adaylarını Genel Başkan Yardımcısı Yavuz açıkladı

18 Ocak 2019 Cuma, 18:50

 

AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakı Balıkesir’de düzenlenen törenle adaylarını açıkladı. Kurtdereli Spor Salonu’nda düzenlenen törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekilli Ali İhsan Yavuz katıldı. Yavuz   Balıkesir Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

Yavuz aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada AK Parti iktidarında bir çok şeyin değiştiğini ifade ederek ‘’ Mesela bürokrasi ortadan kaldırıldı. Veraset ilamı çıkacak. Bir ilam çıkartmak için onlarca farklı yerlere yazı gönderiyorduk. Şimdi noterden alıp çıkıyoruz. Gerçekten bir veraset ilamı için aylar geçiyordu” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Yavuz sözlerini şöyle sürdürdü:
“Artık İHA var. İnsansız hava aracı. Bugün teröre karşı verdiğimiz mücadeleyi bu şekilde veremezdik. Ne İsrail’e ne Amerika’ya mecburuz. Hem kullanıyoruz, hem satıyoruz. Türkiye, dünyanın en iyi insansız hava aracını satıyoruz. Şimdi yerli tank üretmeye başlıyoruz Bundan daha büyük icraat olabilir mi? Yerli otomobil de olacak, Kanal İstanbul’da olacak. Böyle bir davaya katkı sağlamak sıradan bir iş değildir. Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, hiç kimse zalime ‘One Minute’ diyemezdi. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımıza çok dua etmemiz gerekiyor. Gece gündüz çalışmamız şart”

Kaynak Habertürk

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz