Ekrem Yüce Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti

02 Şubat 2019 Cumartesi, 22:46

Tarihi Uzunçarşı’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Gönüller yapmaya, milletimize hizmetkar olmaya geliyoruz. Projelerimizle hem şehrimizi geleceğe hazırlayacak hem de hemşerilerimizle birlikte bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz. ‘Memleket İşi Gönül İşi’ düşüncesiyle tevazu, samimiyet ve gayretle çalışacağız” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Tarihi Uzunçarşı’da esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Adayı Yüce, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak bereketli kazançlar diledi. Başkan Adayı Ekrem Yüce, Önce Millet Önce Memleket düşüncesiyle çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.

Hizmetkar olmaya geliyoruz

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bugün şehrimizin cazibe noktalarından biri olan Uzunçarşı’daydık. Esnaflarımızla buluştuk. Hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. 31 Mart seçimlerine ilişkin derdimizi, düşüncemizi anlattık. Biz gönüller yapmaya, milletimize hizmetkar olmaya geliyoruz. Projelerimizle hem şehrimizi geleceğe hazırlayacak hem de hemşerilerimizle birlikte bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Memleket İşi Gönül İşi

‘Memleket İşi Gönül İşi’ ilkesinden hareketle kutlu davayı şehrin tamamına anlatacaklarını ifade eden Başkan Adayı Yüce, “Durmadan çalışacağız. Kapı kapı dolaşarak hedeflerimizi, hayallerimizi paylaşacağız. Birlikte yaşadığımız bu şehir için tevazu, samimiyet ve gayretle gönül köprüleri kuracağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz