Deniz Bank”tan faturalı çeklerde bir ilk

26 Ekim 2017 Perşembe, 16:28

DenizFactoring, “Deniz’e Çek Gönder” isimli faktoring işlemlerini cebe taşıyan mobil uygulamasını hayata geçirdi. Yeni uygulama ile tüm bankaların müşterileri faturalı çeklerinin vadesini beklemeden dijital kanal ile 7/24 DenizFactoring’e göndererek, nakit karşılığını hızlıca öğrenip en yakın DenizBank şubesinden nakde ulaşabilecek. 

100 bin TL altı işlemler için başvurulabilen uygulama sayesinde müşteriler diledikleri zaman diledikleri yerde cep telefonu aplikasyonu üzerinden hızlıca faktoringe ulaşabiliyorlar. Böylece şubeye gidildiğinde sadece bir imza ile nakit ihtiyacı karşılanabiliyor.

DenizFactoring hayatı kolaylaştıran ürünlerine bir yenisini ekleyerek sektöründe ilk niteliğinde bir çalışmayı hayata geçirdi.

Kurum hizmete aldığı, cepten ve tabletten erişim imkanı sunan “Deniz’e Çek Gönder” uygulaması ile faktoring işlemlerini dijital platform üzerinden çok daha hızlı hale getiriyor. Uygulama ile çekin vadesini beklemeden, finansmana erişim rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Söz konusu uygulamayı indirerek başvuruda bulunmak için; işleme ait çekin kare kodu uygulamaya okutulabiliyor ya da fotoğrafı uygulamaya yüklenerek form doldurulabiliyor. Başvuru sonucu ise kısa sürede belli oluyor. “Deniz’e Çek Gönder” ile aynı zamanda en yakın DenizBank şubeleri görüntülenirken, adres tarifi alınabiliyor ve kolayca finansmana ulaşılabiliyor.

“Müşterilerimiz finansman ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve rahatça karşılayabiliyorlar”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizFactoring Genel Müdürü Alpertunga Emecan şunları söyledi; “DenizFactoring olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, yenilikçi uygulamalarımızla sektörümüzde ilkleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bizim bir idealimiz var; kurumumuzu var eden müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her gün biraz daha yukarı taşımak. Bu anlayışla, dijitalin sunduğu imkanları müşterilerimizle buluşturarak, faktoring işlemlerini rahatça, güvenle yapabilmelerini arzu ediyoruz. Hizmete aldığımız “Deniz’e Çek Gönder” uygulaması ile kullanıcılar, artık vade beklemeksizin, zaman ve mekandan bağımsız olarak çekleriyle ilgili işlemlerini hızlıca yapabiliyor ve DenizBank şubelerinden finansmana erişebiliyorlar. Bu yöndeki yenilikçi çalışmalarımız artarak sürecek.”

Uygulama Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 740 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

www.denizbank.comwww.facebook.com/DenizBanktwitter.com/DenizBank

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz