MYFİ Büyüyor

25 Ocak 2017 Çarşamba, 15:53

Sakarya’da altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar başta olmak üzere, yüksek hızda yükleme ve indirme hızına ihtiyaç duyan kullanıcılara hizmet veren İnternet Servis Sağlayıcısı Myfi, yeni baz istasyonu çalışmaları ile kapsama alanını ve internet kalitesini arttırmaya devam ediyor.
Yeni kapsama alanı çalışmaları kapsamında hizmet kalitesini arttıran Myfi, Türkiye geneline hizmet verme hedefine adım adım ilerliyor.
ULUSAL MARKA OLMA YOLUNDA
Yeni yatırım süreçleri hakkında Myfi Networks’ten yapılan açıklamada, “Myfi olarak kapsama alanımızı genişletmek ve internet kalitemizi arttırmak için yeni baz istasyonu çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.
İnternet Teknolojisi alanında Sakarya’nın öncü firmalarından biri olmanın sorumluluğu ile hareket ederek, şehrimize en kaliteli internet hizmetini verebilmek için yatırımlarımıza devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen ve ulusal bir marka olma yoluna ilerleyen Myfi, Sakarya’nın markası olarak güçlenmeye devam edecektir” denildi.
MYFİ NEDİR?
Adil Kullanım Kotası bulunmayan Myfi, AKK’siz internet paketi kullananların limit aşımı sonrasında internet hizmetinin kesilmesi kabusunu yaşamasını da sona erdiriyor. Myfi’de limit aşımı, kota sonrası internet hizmeti kesilmesi gibi uygulamalar bulunmuyor.
Myfi’nin en büyük avantajı ise altyapıya gereksinim duymaması. Yani binanızda telefon altyapınız yoksa, internetsiz kalmanıza gerek yok. Myfi, kendisine özel Air Fiber teknolojisi ile kablosuz interneti evlerinize taşıyor. AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor.
Myfi’de taahhüt vermenize de gerek yok. Ön ödemeli internet hizmeti sunan Myfi, kendi sitesinde yer alan Online İşlemler seçeneğinde banka ve kredi kartları ile online ödeme alarak süre uzatımı yapıyor. Ayrıca Sakarya’da bulunan Myfi bayileri ve Faturamatiklerden de süre uzatma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman paketlerini 1 ay uzatıp istedikleri zaman ara veriyor.
Ayrıca kullanıcılar her ay istedikleri hızdaki paketi geçip arttırma ve azaltma imkanlarına da sahipler. Ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret, taahhüt ve limitin olmadığı Myfi’ye abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz