CHP Sakarya da Referandum hareketliliği

25 Ocak 2017 Çarşamba, 15:53

CHP Sakarya referandum  propaganda döneminde partinin eski tüfeklerini de göreve çağırdı. Daha önce milletvekilliği ya da il ve ilçelerde örgüt başkanlığı yapmış isimler, bu süreçte saha çalışmalarına katılarak aktif rol oynayacak

KAPSAMLI ÇALIŞMA

Başkanlık sisteminin karşısında duran CHP’de ise referandum için oldukça kapsamlı ve ciddi bir çalışma programı hazırlandı. Süreç içinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, ülke genelinde yapacağı mitinglerle sandıktan ‘hayır’ çıkması için mücadele edecek. Sakarya’da ise Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ayça Taşkent’in koordinesinde tüm ilçelerde sıkı bir mesai verilecek.

HERKES SAHADA OLACAK

CHP propaganda döneminde partinin eski tüfeklerini de göreve çağırdı. Daha önce milletvekilliği ya da il ve ilçelerde örgüt başkanlığı yapmış isimler, bu süreçte saha çalışmalarına katılarak aktif rol oynayacak. Sakarya’da çalışma yapacak olan eski milletvekilleri çeşitli ilçelere dağılacak. CHP’li eski milletvekilleri ilçelerde konaklayarak vatandaşlarla daha çok zaman geçirecek ve kendilerinin ‘hayır’ oyu vermesi için mesai harcayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz