BMC tamam ama …

19 Şubat 2019 Salı, 22:44

Oktay Sarı ve Raif Ugan ile yüzyüze programında konuşuldu

Her hafta Salı günleri Sakarya’dan Taraf YouTube kanalında canlı olarak yayınlanan Oktay Sarı ve Raif Ugan ile yüzyüze programı yine dolu dolu geçti.
 Sakaryaspor’un golsüz berabere kaldığı Uşakspor maçı sonrası Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin’in , bir basın mensubunun oyuncu değişikleri ile ilgili sorusuna. Ertekin ‘in “Kulübede Messi mi var” cevabını bir önceki programda eleştiren Oktay Sarı , ’İsmail Ertekln’in Manisa galibiyeti sonrası açıklamalarından övgü ile bahsederek ,’’İsmail Hocam bu kez doğru bir açıklama yapmış.Biz zaten kadronun durumunu biliyoruz,hocanın bu konuları inalı bir şekilde gündeme getirmesine gerek yok.Nitekim Manisa maçı sonrası olması gerektiği gibi konuşmuş.’’dedi.
   BMC tamam ama
   Oktay Sarı BMC ile yapılan sponsorluk anlaşmasına da değinerek,’’ BMC eyvallah,iyi bir destekleri olmuş.Ama ben ödeme planına bakınca şunu görüyorum bu 2 milyonun sadece 500’bini bu sezon Sakaryaspor’a geliyor.BMC bize bu konuda destek olmalı.Bize para şimdi lazım,futbolculara ödeme primler vs.Ben bu konuda BMC’ye teşekkür ediyorum ama şehrin ileri gelenlerinden BMC’ye ödemelerin öne alınması konusunda  ricada bulunmalarını istiyorum.’’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz