Başkan Öztürk’ten 2. Notere ziyaret

07 Ocak 2019 Pazartesi, 21:15

Başkan Öztürk’ten 2. Noter’e Hayırlı Olsun ziyareti
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Erenler’de açılan 2. Noter’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Noter binasını gezdi
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün uzun süredir yürüttüğü girişimler sayesinde Erenler’e açılan 2. Noter hizmet sunmaya başladı. Faaliyete başlayan Noteri ziyaret eden Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Yakup Kara ziyarette Noter binasını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
“İlçemize hayırlı olsun”
Noter binasını gezerek personel ile hasbihalde bulunan Başkan Öztürk “ Türkiye Noterler Birliği’ne yaptığımız başvurular ve uzun süredir yürüttüğümüz istişareler sonucunda İlçemize Noter kazandırmış olduk. Noterin gelmesi ile ilgili sürdürdüğümüz çalışmalarımızda her daim yanımızda olan destek veren başta AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz’a Sakarya Milletvekillerimiz Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu ile bu çabalarımıza çok özel gayretleriyle bizlere destekçi olan Sakarya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Lütfi Dursun’a çok teşekkür ediyorum. Artık vatandaşımız kendi ilçelerinde noter hizmetinden yararlanacak. Noterimiz vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir noktada olmakla birlikte İlçemize noter açılması ilçede yaşayan vatandaşlarımızın ve esnafımızın işlerini kolaylaştıracak. Noterimiz ilçemize vatandaşımıza hayırlı olsun” diyerek 2. Noter Emin Demirci ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.
Teşekkür etti
Ziyarette büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren 2. Noter Emin Demirci Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kara’ya teşekkür ederek “ Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün istişare ve gayretleri sonucunda Erenlerde hizmet vermeye başladık. Personelimiz ile birlikte ilçede yaşayan vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz