Başkan Öztürk mahalle ziyaretlerine devam ediyor

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 18:52

Mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Çaybaşı Yeniköy Mahallesini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Öztürk mahalle sakinlerininöneri ve görüşlerini dinledi.

Görüş ve önerileri dinledi

Sık sık mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Öztürk, Çaybaşı Yeniköy Mahallesine ziyarette bulunarak kahvehanelerde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahalle sakinlerinin kendisine yönelttiği öneri ve talepleri dinledi. İlçeyi ilgilendiren hizmetler ve yürütülen projelerle ilgili esnafa bilgiler aktardı.

“Halkımızın Yanındayız”

İlçe Mahallelerindeki kahvehanelerde mahalle sakinleri ile buluşarak istişare eden sorunlarını bizzat kendi ağızlarından dinleyen Başkan Öztürk “ Yaptığımız ziyaretlerde hemşerilerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Elimizden geldiğince halkımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında oluyor acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz” dedi.

Taziye Ziyaretinde Bulundu

Mahalle ziyaretlerinin yanı sıra taziye ziyaretlerini de ihmal etmeyen Başkan Öztürk, Reşitbey Mahallesinde vefat eden mahalle sakininin evine de taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dileklerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz