Başkan Ekrem Yüce ile 1000 yataklı hastane üzerine konuştuk

07 Haziran 2019 Cuma, 22:55

Dün bu sütunlarda , 1000 yataklı hastanenin yeri ile ilgili AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un, açıklamalarını yazmıştım.

O yazıda Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin hastane yeri ile ilgili söylemlerinide ifade etmiştim.

Yazım sonrası  Başkan Ekrem Yüce aradı, Başkan Yüce ile yazım ve 1000 yataklı hastanenin yeri ile ilgili uzun uzun konuştuk.

Öncelikle, Başkan Yüce’ye , teşekkür etmem lazım.

Son derece nazik ve yapıcı bir üslupla açıklamalarda bulundu.

Başkan Yüce;  Şehir hastanesinin yerini beğenmemek gibi bir durum olmadığını ifade ederek ‘’ Son derece iyi niyetli bir şekilde, bana hastane yeri ile ilgili sunulan bazı alternatif  yerleri değerlendirdik. Benim açıklamalarım da o yöndeydi. Ancak ; benim açıklamalarım basında farklı yerlere çekilip, sanki hastane yer beğenilmediğinden ,başka bir yer arandığından yapılmıyor gibi bir algı oluştu o süreçte. Böyle bir şey söz konusu değil. Biz süreç işlerken, alternatif bir yer olabilir mi ,diye Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ün önerisi ile  Erenler de var olan bir alanı da gündeme getirdik. Ben görev sorumluluklarını bilen biriyim. Zaten konu daha sonra kapandı.’’

Evet; sayın Ekrem Yüce’nin açıklamaları bu yönde.Kendisine bir kez daha ,konu hakkında bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

Raif Uğan 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz