Aydoğan Arslan Hız kesmiyor

04 Mart 2019 Pazartesi, 23:57

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, 2’inci el oto pazarına giderek esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Dr. Arslan, 2’inci el pazarında da işlerin durma noktasına geldiğini belirterek, haftalardır buraya aracını getirmesine rağmen, satış yapamayan insanların büyük çoğunlukta olduğunu söyledi.

DAĞINIK
Adapazarı içerisinde sektörsel olarak firmaların oldukça dağınık bir yapıda olduğunu belirten Dr. Arslan, “Olması gereken şehrin belirli bir bölgesinde, sektörsel ticaret alanlarının olması. Yani inşaat malzemesi satıcıları toplu bir bölgede, 2’inci el oto pazarı başka bir bölgede, geri dönüşüm ve imalat sektörleri de bir araya getirilerek başka bölgelerde planlanmalı” diye konuştu.

ESNAF DA KARLI ÇIKACAK
Adapazarı’nı derleyip toparlayacaklarını, çeki düzen vereceklerini ifade eden Dr. Arslan, “Bu sayede şehrimizin kimliğini de oturtacağız. Dışarıdan gelen bir misafir, ne kadar planlı ve düzenli bir şehir olduğumuzu görecek. Esnafımız da kesinlikle bu işten karlı çıkacak. İnsanlarımız da aradığı her şeyi, doğru mekanlara giderek bulabilecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz