AK Parti’nin Genç Adayları

07 Aralık 2018 Cuma, 18:35

İl Gençlik Kolları yerel yönetimler başkanı Arif Emre Yiğiter, AK Parti’den Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunda bulundu.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları yerel yönetimler başkanı olan Arif Emre Yiğiter,  Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı oldu. 94 doğumlu olan genç aday adayı Yiğiter, başvurusunu tamamladı.

Yiğiter, “Gençlerin temsilcisi olmak, gençleri layıkıyla temsil etmek, ilçemiz adına faydalı hizmetlerde sorumluluk üstlenmek adına Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Sürecin başta ilçemiz olmak üzere, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlar getirmesini diler, destekleriniz için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Arif Emre Yiğiter’in Özgeçmişi

1994 yılında Adapazarı’nda doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencisi. Reklam sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ticari faaliyetlerimi sürdürmekte. Evli.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldığı 2 dönem süresince sırasıyla Tanıtım ve Medya Başkanlığı, Dış İlişkiler Başkanlığı ve Yerel Yönetimler Başkanlığı (halen devam etmekte) görevlerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz