AGDAŞ’ta Abonelikte yeni dönem

16 Nisan 2019 Salı, 15:05

AGDAŞ (Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş), müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için abonelik işlemlerinin 15 Nisan Pazartesi günü itibariyle sadece www.agdas.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaya başlandı.

Bu yenilikle birlikte doğal gaz abonesi olmak isteyen müşteriler akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla web sitesi üzerinden sıra beklemeden bulundukları yerden kolay bir şekilde Yeni Abonelik, Fatura Görüntüleme, Fatura Ödeme, Abonelik İptali, Cihaz Kontrol Randevusu ve Tekrar Gaz Açım Randevusu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

İŞLEM YAPILABİLMESİ İÇİN BİLGİ GÜNCELLEMEK GEREKEBİLİR
Müşterilerin online.agdas.com.tr işlemler sayfasına girebilmeleri için cep telefonu numaraları ve TC kimlik numaralarının AGDAŞ sistemine kayıtlı olması gerektiği belirtildi.Bilgi güncellemelerinin AGDAŞ online işlemler sayfasından kolayca yapılabileceği aktarıldı.

ÇAĞRI MERKEZİNDEN ABONELİK İŞLEMİ YAPILMAYACAK
15 Nisan’da başlayan uygulama ile birlikte 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden abonelik işlemi yapılmayacak. Abonelik dışında diğer işlemler için ise hizmet verilmeye devam edileceği belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz